Hlavní strana | Wap | Rss | Kontakt | PetrHeller.info

Melodie a java hry v novém!

Portál Na-mobil.cz, kterému dodáváme technologie a zajišťujeme masivní propagaci na Internetu, přešel do další fáze svého vývoje.

Posledních cca pět měsíců jsme připravovali novou platformu pro prodej mobilní zábavy (melodie, tapety, java hry). Cílem nové podoby prezentace je maximální přehlednost a použitelnost. Součástí portálů jsou i další funkce, na kterých se nyní pracuje - diskuse, ankety, registrace uživatelů apod. Do stávajícího řešení jsme totiž integrovali modulový systém, který se nám tolik osvědčil v našem redakčním systému. Jako přidaná hodnota pro návštěvníky je také integrováno odesílání SMS zdarma.

Mezi hlavní portfolio portálu Na-mobil.cz je distribuce tohoto mobilního obsahu:

Nechybí ale samozřejmě ani loga či reálné melodie. Celkem si můžete vybírat z téměř 18000 položek mobilního obsahu. Portál Na-mobil.cz měl zatím největší návštěvnost 5942 návštěvníků za den a zařadil se tak mezi největší portály svého druhu u nás.

Mobilní obsah je dnes na vzestupu, můžete si přečíst můj dřívější článek Hry, loga a melodie na mobil - zlatý důl. A když už jsme u světa mobilního obsahu, tak mám pro zájemce pozvánku na konferenci Mobile Content World 2006, která se koná 19. - 21. září 2006 v Londýně. Diskutovat se bude o současných trendech v mobilních komunikacích, ale i o budoucí podobě mobilní zábavy.