Hlavní strana | Wap | Rss | Kontakt | PetrHeller.info

Jak děkuje tupá masa

Mnoho práce dělám zdarma, např. největší historický web u nás Dějepis.info s návštěvností až 1400 lidí za den, či sotva rok staré Referáty-seminárky.cz, které dnes navštěvuje až 4500 spokojených lidí každý den. V domnění, že pomáhám, jsem žil až do chvíle, než jsem spustil komentáře pod jednotlivými články. Web dělám zcela ve svém volném čase, investoval jsem do něj mnoho peněz (hosting, registrace domény, propagace) a stovky hodin práce. Věřil jsem, že někomu pomohu. Jak se ale tupá masa dokáže odvděčit? Čtěte se mnou:

spicena kunda: Vyližte my všichni myho BOBRA

Sajrik: S těmito píčovinami si jděte vysrat oko vy vymaštění hajzlové :-(

Masa se snaží prezentovat. Domnívá se, že když bude psát sprosté a vulgární příspěvky, je king. Jsem rád, že se najdou v záplavě vulgárnosti i komentáře, které dokáží potěšit:

míša: tyto stranky jsou fakt super:-) hrozne se mi libi a je tu vše :-)

nebo:

Dulka: Díky za dobrý článek, snad se mi bude hodit při školní práci :-)

Těch je ale bohužel menšina. Mrzí mě, že napsání pozitivního komentáře je těžší, než vulgární výjevy pubertálních výrostků.

Weby, do kterých vkládám práci a dělám je ve svém volném čase, dělám jen pro to minimum lidí, kteří dokáží ocenit práci a chápou, že jsem ten, kdo jim něco dává. Je sice možné říci, že mi zvedají návštěvnost. Ano, je hezké říci: "Moje stránky navštěvují tisíce lidí denně." Návštěvnost mě ale neživí ;) Mám rád to minimum chytrých a slušných lidí, pro ně programuji a vymýšlím nové projekty.

Možná namítnete, že tento příspěvek se do technicky zaměřeného magazínu moc nehodí, ale začínám vidět, že se vzrůstající prací vzrůstá i nevole vůči tomu, co jste vytvořili. Bohužel. Tupá masa líných a sprostých puberťáků, která žije, aniž si to uvědomuje, z podpory pracujících, je zároveň napadá. Začíná mi být z nich špatně...